Cam Balkon

Cam Balkon modelleri, son yıllarda pek çok kişinin tercih ettiği modern sistemler arasında yer almaktadır. Balkonunuzu kış mevsiminde de kullanmaya devam edebilmek ve daha temiz bir alan hazırlamak için sizler de cam balkon sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Pek çok farklı model çeşitliliğine sahip olan cam balkon çeşitleri, balkon dekorasyonu içerisinde de oldukça önemli bir yere sahiptir. Cam balkon yapımı ve dekorasyonu ile ilgili hizmetlerimizden yararlanmak ve bütçenize uygun fiyat tekliflerimiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Cam Balkon Kullanmanın Avantajları

Cam balkon kullanmanın avantajları ve sizler için sunduğu konforlu kullanım ayrıcalıkları hakkında bilgilerimizi paylaşmak isteriz. Cam balkon modelleri, balkonların daha güvenli ve konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Ayrıca balkonunuzdan, eve sürekli olarak toz veya kir girmesinin de önüne geçmenize yardımcı olur. Cam balkon kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Cam balkon kullanarak, yılın her mevsimi balkonunuzda keyifle vakit geçirmeye devam edebilirsiniz. Cam balkon malzemeleri kesinlikle soğuğu ve yağmur suyunu içeri sızdırmamaktadır. Bu da soğuk havalarda bile balkonu kullanmanızı sağlar.
  • Cam balkon yapımı sırasında kullanılan özel fitiller sayesinde, içeriye haşere, böcek, kir veya toz girmesinin de önüne geçebilirsiniz. Bu da ev temizliğinizin daha da kolaylaşmasını sağlayan en önemli avantajlarından biridir.
  • Isı tasarrufu yapmak için de cam balkonu tercih edebilirsiniz. Kışın soğuk havalarda balkondan direkt olarak evinize giren soğuğu, cam balkon sayesinde sınırlandırabilirsiniz.
  • Evinizde fazla bir depolama alanı yok ve ek bir yere ihtiyaç duyuyorsanız, balkonunuzu bu şekilde de değerlendirebilirsiniz. Fazla eşyalarınızı balkonunuza kaldırabilir ve cam balkon sayesinde kirlenmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Estetik açıdan binaların bütünlük sağlaması için de pek çok yapıda cam balkon tercih edilmektedir. Özellikle cam balkonların ışığı yansıtma özelliği olduğu için, daha şık ve modern bir eve sahip olabilirsiniz.

Cam Balkon Seçimi

Cam balkon seçimi sırasında dikkatli olarak daha işlevsel ve daha uzun ömürlü kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. En kaliteli cam balkon hangisi diye merak ediyorsanız açıklamalarımıza göz gezdirebilirsiniz. Cam balkonlar aynı zamanda balkon ve teras gibi alanların kapalı şekilde de kullanılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

Ancak işlevsel ve kaliteli bir sistem yaptırmak da sizler açısından daha avantajlı bir kullanım sunacaktır. Özellikle cam balkonun sistemini mutlaka katlanır mekanizmaya sahip olan modellerden yaptırmalısınız. Bu sayede hem temizliğini daha kolay ve güvenli bir şekilde yapabilir hem de sıcak havalarda da balkonu açık olarak kullanabilirsiniz.

Cam balkon modellerinde tercih edilecek olan camlar da kalite ve özellik ile renk olarak farklı seçeneklere sahiptir. Filmli cam balkon çeşitleri ile perde kullanmanıza gerek kalmadan, cam balkonu daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ancak daha aydınlık bir alan oluşturmak istiyorsanız, düz cam balkon modelleri sizler için daha ideal bir seçim olacaktır. Sizlere hitap eden en uygun cam balkon modellerine karar vermek için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Cam Balkon Çeşitleri

Cam balkon çeşitleri hem yapı ve özellik hem de renk ve kullanım açısından birbirinden farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. En çok tercih edilen cam balkon çeşitlerini sizler için listeledik:

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü cam balkon modelleri genellikle daha büyük balkon alanları için tercih edilmektedir. Kalınlık olarak ise 8 m ile 10 mm arasında değişen camlardan oluşmaktadır. Katlanır cam balkon modeline göre biraz daha temizliği zor yapılabilir. Cam balkon m2 fiyatı ne kadar ve sürgülü cam balkon fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.

Katlamalı Cam Balkon

Katlamalı cam balkon modelleri de sürgülü modeller gibi biraz daha kalın cam özellikleri ile bilinir. Temizlik açısından kullanıcılara kolaylık imkânı sunan katlamalı cam balkon çeşitleri, pek çok renk ve model alternatifine de sahiptir. Estetik açıdan binanızı tamamlayacak pek çok modele, katlamalı cam balkon sistemleri içerisinden ulaşabilirsiniz.

Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları, sistemin özelliğine ve uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Camekan balkon ne kadar ve size uygun fiyat tekliflerimiz ile modellerimiz hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Cam balkon fiyatları ve en kaliteli cam balkon seçenekleri için doğru adrestesiniz.

HİZMETLERİMİZ
NELER YAPIYORUZ?
Asma Tavan

Asma Tavan

DETAYI GÖR
Boya & Sıva

Boya & Sıva

DETAYI GÖR
Duşakabin

Duşakabin

DETAYI GÖR
Banyo & WC Dekorasyon

Banyo & WC Dekorasyon

DETAYI GÖR
Cam Balkon

Cam Balkon

DETAYI GÖR
Fayans & Seramik

Fayans & Seramik

DETAYI GÖR
Hilton Lavabo

Hilton Lavabo

DETAYI GÖR
Klozet & Bataryalar

Klozet & Bataryalar

DETAYI GÖR
Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

DETAYI GÖR
Parke Döşeme

Parke Döşeme

DETAYI GÖR
PVC Pencere

PVC Pencere

DETAYI GÖR
Mersin Sineklik

Mersin Sineklik

DETAYI GÖR
Su ve Elektrik Tesisatı

Su ve Elektrik Tesisatı

DETAYI GÖR
Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

DETAYI GÖR
Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

DETAYI GÖR
Turkuaz
Polisu
Alvit
Artema
Vitra
Serel
Çanakkale Seramik
Söğüt
AGT
Valtemo
Paluci