Asma Tavan

Asma Tavan sistemleri, hem estetik hem de fonksiyonel açıdan iç mekânları tamamlayan en önemli çözümlerden biridir. Göz alıcı bir görünüm için tercih edilebilecek olan asma tavan çeşitleri, uzun süreli kullanım sunmasının yanı sıra, rüzgâra ve darbelere karşı dirençli özellikleri ile de dikkat çeker.

Kişisel tasarım açısından da pek çok model çeşitliliğine sahip olan asma tavan sistemleri, gerekli güvenlik ve yük testlerinden geçirilerek üretilmektedir. İç mekânlarda kullanımda pek çok avantajı da beraberinde getiren asma tavanlar, ayrıca yangın güvenliği seviyesini de artırma konusunda istenilen performansı sunabilmektedir.

Daha verimli bir aydınlatma sistemi oluşturmanıza da yardımcı olacak olan asma tavan modelleri, özel profiller kullanılarak tavan veya kaplama üzerine sabitlenebilmektedir.

Asma Tavan Modelleri

Asma tavan modelleri ve özellikleri hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Evinizin daha şık ve daha temiz bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız, asma tavan yapımı için firmamız iletişime geçebilirsiniz.

Asma tavan modelleri, uygulanacak olan odaya göre farklı boyutlarda ve özelliklerde olabilmektedir. Amacına yönelik olarak, farklı ürün çeşitliliğine sahip olan asma tavan sistemleri şu şekilde sıralanabilir.

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan asma tavan sistemleri, hem ev hem de ofis ve iş yerleri için en çok tercih edilen modellerden biridir. Özellikle elektrik veya diğer tesisatların daha estetik bir biçimde kapatılması için tercih edilir.

Kolay montaj ayrıcalığı sunmasının yanı sıra, istenildiği zaman kolaylıkla da sökülebilmektedir. Alçıpan asma tavan çeşitleri özellikle yangına karşı a oldukça dayanıklı ve dirençli olduğu için iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Vektörel Asma Tavan

Vektörel asma tavan modelleri, genellikle daha yüksek tavan boyutuna sahip olan yapılar için kullanılmaktadır.

Yüksek tavanlı yapıların daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayan vektöre asma tavan çeşitleri tavanın daha düşük görünmesini sağar. Vektörel asma tavan paneli çeşitleri ayrıca sarkıt asma tavan sistemi olarak da bilinmektedir. Montajı ve tekrar sökülmesi oldukça kolaydır.

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü asma tavan sistemi, diğer çeşitlere nazaran üretim aşamasındaki farklılıklar nedeni ile ayrılır. Bazalt taşının toz hale getirilmesi ile işlenerek elde edilen taşyünü asma tavan yapımı, en ekonomik alternatiflerden de biridir.

Dayanıklılığı yanı sıra hiçbir şekilde nem tutmadığı için de kapalı alanlarda sağlıklı bir kullanım sunar. Taşyünü asma tavan modelleri fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Metal Asma Tavan

Metal asma tavan sistemleri, estetik ve modern bir görünüm açısından en çok tercih edilen modellerdendir. Müşterilerin estetik açıdan bekledikleri tasarımlar, metal asma tavan çeşitleri ile çok daha kolay elde edilebilir.

Metal asma tavan malzemeleri ise oldukça ince yapıdaki çelik ve alüminyum çeşitleridir. Özellikle endüstriyel alanlarda sıklıkla tercih edilmesinin yanı sıra evlerde de dekoratif açıdan istenilen sonucu sunabilir.

Alüminyum Asma Tavan

Alüminyum asma tavan modelleri, birinci sınıf kaliteli alüminyum malzemeler ile tasarlanmaktadır. Hem darbelere hem de ısıya ve yangına karşı üstün bir dayanıklılık sunar. Daha güçlü bir aydınlatma sisteminin istendiği alanlar için alüminyum asma tavan çeşitleri tercih edilmektedir.

Hazır Tavan Modelleri

Hazır tavan modelleri, tavanların boyutuna uygun şekilde yardımcı montaj elemanlarıyla kısa sürede birleştirilerek uygulanabilmektedir. Salon hazır tavan modelleri sayesinde elektrik kabloları veya havalandırma sistemi gibi görüntü kirliliği oluşturan bölgelerin kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca daha şık ve etkileyici bir ışıklandırma sistemi yapmak istiyorsanız, yine hazır asma tavan modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Asma tavan çeşitleri tavanların yapıları ile birebir uyum sağlayan en kaliteli dekoratif yapı malzemelerindendir.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatları tercih edilecek olan sisteme, uygulama yapılacak olan alanın büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmektedir. Yaşam alanlarınızın daha şık ve daha konforlu bir şekilde kullanılabilmesi için mutlaka asma tavan sistemlerinden destek alabilirsiniz. Ancak her bir sistemin ve modelin kendine özgü özellikleri ve avantajları bulunmaktadır.

Özelikle asma tavan modeli arasından seçim yaparken, alana ve ihtiyaca yönelik en uygun yanıtı veren sistemi tercih etmek oldukça önemlidir. Asma tavan modelleri 2023 ve en uygun fiyat teklifleri için doğru yerdesiniz.  Asma tavan fiyatları ve size uygun asma tavan modeli çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
NELER YAPIYORUZ?
Asma Tavan

Asma Tavan

DETAYI GÖR
Boya & Sıva

Boya & Sıva

DETAYI GÖR
Duşakabin

Duşakabin

DETAYI GÖR
Banyo & WC Dekorasyon

Banyo & WC Dekorasyon

DETAYI GÖR
Cam Balkon

Cam Balkon

DETAYI GÖR
Fayans & Seramik

Fayans & Seramik

DETAYI GÖR
Hilton Lavabo

Hilton Lavabo

DETAYI GÖR
Klozet & Bataryalar

Klozet & Bataryalar

DETAYI GÖR
Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

DETAYI GÖR
Parke Döşeme

Parke Döşeme

DETAYI GÖR
PVC Pencere

PVC Pencere

DETAYI GÖR
Mersin Sineklik

Mersin Sineklik

DETAYI GÖR
Su ve Elektrik Tesisatı

Su ve Elektrik Tesisatı

DETAYI GÖR
Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

DETAYI GÖR
Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

DETAYI GÖR
Turkuaz
Polisu
Alvit
Artema
Vitra
Serel
Çanakkale Seramik
Söğüt
AGT
Valtemo
Paluci