Duşakabin

Mersin Duşakabin ModelleriDuşakabin modelleri, banyoların hem dekoratif olarak daha şık görünmesi hem de konforlu bir duş alanı oluşturmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Hem yapı hem de model ve renk olarak birbirinden farklı pek çok ürün çeşitliliğine sahiptir.

Duşakabin modelleri, banyolarınızda özel ve çok işlevsel ve şık bir alan oluşturmanıza yardımcı olur. Ancak duşakabin yaptırmadan önce uzun süreli ve sağlıklı bir kullanım sunan malzemelerden üretilen modellere öncelik vermelisiniz.

Hem temizlik hem de kullanım açısından konfor sunan duşakabin modelleri için, dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Banyonuzun ölçüsüne uygun olarak yaptırabileceğiniz duşakabin modelleri ve fiyatları için ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

 

Duşakabin Modelleri

Duşakabin modelleri tekne, cam ve kullanılan diğer malzemelere göre farklı sınıflarda kullanıcılara sunulmaktadır. Banyonuzda hem işlevsellik hem de estetik bir görünüm sunacak olan duşakabin modelleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik veren çeşitleri değerlendirebilirsiniz.

Mersin Duşakabin Modelleri

Modern duşakabin modelleri, genellikle tekneli ve teknesiz olarak ayrılmaktadır. Ancak evlerde daha hijyenik bir kullanım sunduğu için, genelde tekneli duşakabin modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Tekneli duşakabin çeşitleri ise, oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Tekneli duşakabin modelleri sayesinde banyo zeminin direkt olarak su ile temas etmesinin anne geçilebilmektedir.

Duşakabin teknesinin altında yer alan gider borusu sayesinde, kullanılan su direkt olarak tahliye edilebilmektedir. Yine tekneli ancak jakuzi özelliği gibi daha lüks detayları barındıran duşakabin çeşitleri de mevcuttur. Bu tarz duşakabin çeşitlerinde ise, yine tekne altına özel bir mekanizma yerleştirilerek, daha konforlu bir kullanım ayrıcalığı sunulmaktadır.

Daha modern ve şık bir duşakabin modeli yaptırmak istiyorsanız, teknesiz modellere de göz gezdirebilirsiniz. Yere sıfır tasarımı ile dikkat çeken teknesiz duşakabin modelleri ise, zemin ile direkt temas etmektedir.

Banyonuzda bütünlük sunan bir görünüm elde etmek istiyorsanız, şık cam panellere sahip olan teknesiz duşakabin çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak bu tür duşakabin modellerinin uygulanması sırasında duş suyunun banyoya sızmasının önüne geçmek için, zemin döşemesi ile birlikte izolasyonun da çok doğru malzemeler ile yapılması gerekmektedir.

Duşakabin Kullanmanın Avantajları

Duşakabin kullanmanın avantajları ve kullanım kolaylığı sunan en popüler modeller sıkça merak edilmektedir. Hangi duşakabin daha iyi ve duşakabin kullanımının sizlere sunduğu ayrıcalıkları hakkında merak ettiklerinizi sizler için derledik. Evinizin tarzını belirleyen en önemli faktörlerden biri olan duşakabin modelleri kullanım avantajları ile de dikkat çekiyor.

Duşakabin kullanmanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Duş bölümünün ayrı bir alanda olması her zaman daha konforlu ve hijyenik bir kulanım sunacaktır. Bunun için mutlaka banyonuzun boyutuna uygun bir duşakabin yaptırmanız tavsiye edilir.
  • Duşakabin ömrü ne kadardır sorusunu bütçenize uygun olarak tercih edeceğiniz duşakabinin kalitesine göre değişir şeklinde yanıtlayabiliriz. Çünkü her bir duşakabin modelinin tasarımı ve üretimi sırasında kullanılan malzemeler birbirinden farklı kalitedir. Bunun için sizler de sadece bütçenize uygun olarak değil, uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli duşakabin modellerinden yana seçim yapmalısınız.
  • Banyoda duşakabin olması, duş alırken suyun etrafa sıçramasının ve sızmasının önüne geçer. Nem ve rutubet açısından en yoğun olan alanlardan biri olan banyoda duşakabin kullanarak, daha fazla nem veya su sızıntısı sorununun oluşmasının önüne geçebilirsiniz.
  • Duşakabin modelleri çocukların, yaşlıların veya engelli bireylerin de zahmetsiz ve güvenli bir şekilde banyoyu kullanmalarına olanak sunar. Herhangi bir basamak veya yükseklik olmadığı için, mümkün olduğunca banyonuzda teknesiz duşakabin modellerine yer verebilirsiniz.
  • Duşakabinin dışında kalan alan tamamen kuru kalacağı için, duştan sonra kayma veya düşme gibi olumsuz durumlar ile karşılaşılmaz.

Duşakabin Fiyatları

Duşakabin fiyatları malzemenin kalitesine, fiyatına ve duşakabinin boyutuna göre farklılık göstermektedir. Genelde duşakabin modelleri 80X80 cm ve 90X120 cm arasında değişen ölçülerde üretilmekte ve tasarlanmaktadır. Ancak bu ölçülerden hariç olarak, daha küçük veya daha büyük bir duşakabin modeli de yaptırabilirsiniz.

Konforlu ve daha işlevsel bir kullanım için kesinlikle banyonuzun duş alanı için ayırmış olduğunuz ölçülere uygun bir duşakabin yaptırmalısınız. Ayrıca uzun yıllar kullanmaya devam etmek için her zaman hijyen açısından konforlu kullanım sunan ve kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Modern duşakabin modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
NELER YAPIYORUZ?
Asma Tavan

Asma Tavan

DETAYI GÖR
Boya & Sıva

Boya & Sıva

DETAYI GÖR
Duşakabin

Duşakabin

DETAYI GÖR
Banyo & WC Dekorasyon

Banyo & WC Dekorasyon

DETAYI GÖR
Cam Balkon

Cam Balkon

DETAYI GÖR
Fayans & Seramik

Fayans & Seramik

DETAYI GÖR
Hilton Lavabo

Hilton Lavabo

DETAYI GÖR
Klozet & Bataryalar

Klozet & Bataryalar

DETAYI GÖR
Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

DETAYI GÖR
Parke Döşeme

Parke Döşeme

DETAYI GÖR
PVC Pencere

PVC Pencere

DETAYI GÖR
Mersin Sineklik

Mersin Sineklik

DETAYI GÖR
Su ve Elektrik Tesisatı

Su ve Elektrik Tesisatı

DETAYI GÖR
Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

DETAYI GÖR
Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

DETAYI GÖR
Turkuaz
Polisu
Alvit
Artema
Vitra
Serel
Çanakkale Seramik
Söğüt
AGT
Valtemo
Paluci