Boya & Sıva

Boya & Sıva işleri, profesyonel ekibimiz aracılığı ile sunulan bir hizmetimizdir. Her tipteki yaşam alanı yapımı sırasında daha kullanışlı ve sağlıklı alanları hazırlamak için, mutlaka boya sıva işlerinin profesyonel şekilde yapılması gerekmektedir.

Hem estetik açıdan daha şık bir alan oluşturmak, hem de nem ve rutubet gibi olumsuzlukların oluşmasının önüne geçmek için mutlaka boya & sıva işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Boya sıvası kullanımında sadece işin uzmanı ile çalışmanız oldukça önemlidir.

Uygulama yapılacak olan yüzeyin, ilerleyen dönemlerde çatlak veya dökülme gibi sorunlar yaşamaması için, boya ve sıva işlemlerinin en kaliteli malzemeler ve ince bir işçilik ile uygulanması gerekmektedir.

Sıvadan Sonra Boya Yapılır Mı?

Sıvadan sonra boya yapılır mı sorusu sıklıkla merak edilmektedir. Eğer duvar üzerine uygulanan sıva alçı ise, yüzey sıvası üzerine kuruma işleminden hemen sonra plastik, silikonlu ya da tavan boyasından istediğiniz rengin uygulaması yapılabilmektedir.

Aynı zamanda sıvadan sonra yüzey üzerine tiner bazlı boya çeşitleri içerisinde yer alan yağlı boya çeşitleri de sağlıklı bir şekilde uygulanabilmektedir.

Sıva Yapıldıktan Kaç Gün Sonra Boya Yapılır?

Sıva yapıldıktan kaç gün sonra boya yapılır sorusunu kısaca açıklamak isteriz. Günümüzde boya & sıva işlemleri için genellikle ipek sıva uygulaması daha sık tercih edilmektedir. Özellikle dekoratif açıdan daha çok kitleye seslenen ipek sıva uygulaması, farklı ürün çeşitliliği ile de pek çok kesimin tercihidir.

Eğer duvar veya tavan sıva modelinden sıkıldıysanız, kısa sürede ipek sıvama işlemi ile alanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Ancak normal sıva uygulaması üzerine boya işlemi yaptırmak istiyorsanız, en erken 28 gün bir süre kadar beklenmesi tavsiye edilmektedir. Sıvanın tam olarak kuruması üzerine boya yapılması sırasında en önemli noktalardan biridir.

Sıva Yapmadan Boya Yapılır Mı?

Sıva yapmadan boya yapılır mı ve tırtıklı duvar üzerine kullanabileceğiniz boya türleri hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Sıva yapmadan direkt olarak duvar üzerine boya kullanabilirsiniz. Ancak bu noktada kullanacağınız boya türünün özelliği ve türü oldukça önemlidir.

Genellikle sıvasız olan duvarlara plastik bazlı duvar boyalarının kullanılması tercih edilmektedir. Ancak duvara sıva yapılmasındaki esas amacın hem boyanın kullanım ömrünü uzatmak, hem de daha pürüzsüz bir yüzey elde etmek olduğunu da söylemek gerekir. Daha dekoratif bir sonuç elde etmek istiyorsanız boya & sıva uygulamaları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Boya Üstüne Sıva Tutar Mı?

Boya üstüne sıva tutar mı ve boyalı duvara alçı uygulaması tekrar yapılır mı diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Boya & sıva uygulamalarında profesyonel olarak hizmet veren ekip arkadaşlarımız aracılığı ile, dilediğiniz boyalı duvarı farklı bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

Boyalı olan bir duvara tekrar sıva veya alçı işlemi yapılabilir. Üstelik yaptıracağınız bu işlem sayesinde duvardaki pürüzlerin ortadan kalkmasını ve üzerine yapılacak diğer uygulamanın daha estetik sonuç vermesini de sağlayabilirsiniz.

Sıvalı Duvar Boyama

Sıvalı duvar boyama işlemleriniz için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeli ve kusursuz bir hizmet almalısınız. Yaşam alanınızın daha hijyenik ve estetik açıdan istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için, sıvalı duvarların uygun şekilde boyanmasını talep edebilirsiniz.

Ancak bu noktada sıvalı duvar üzerine boyama işleminin uzman ve deneyimli bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Özellikle banyo veya mutfak gibi alanlarda nem ve rutubet oranı çok daha fazla olacağı için sıvalı duvar üzerine tercih edilecek olan boyanın doğru şekilde seçilmesine dikkat edilmelidir.

Bizler sıva üzerine uygulama yapılacak özel boya türlerini tercih ederek, uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sunuyoruz. Su geçirmez ve sağlık için birebir uygun kalitedeki boya & sıva uygulamaları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sıva Boya Fiyatları

Sıva boya fiyatları pek çok etkene göre değişkenlik gösterebilmektedir. Öncelikli olarak sıva ve boya işlemi yapılacak olan alanın genel durumuna bakılmaktadır. Sıva üzerine boya işleminin yeterli olduğu alanlar için farklı fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Ancak daha pürüzsüz bir alan elde etmek için hem sıva hem de boya hizmetlerimizi de tercih edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın istediğiniz renge bürünmesini sağlarken sağlıklı bir duvar ve tavan kullanımı için de boya & sıva hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
NELER YAPIYORUZ?
Asma Tavan

Asma Tavan

DETAYI GÖR
Boya & Sıva

Boya & Sıva

DETAYI GÖR
Duşakabin

Duşakabin

DETAYI GÖR
Banyo & WC Dekorasyon

Banyo & WC Dekorasyon

DETAYI GÖR
Cam Balkon

Cam Balkon

DETAYI GÖR
Fayans & Seramik

Fayans & Seramik

DETAYI GÖR
Hilton Lavabo

Hilton Lavabo

DETAYI GÖR
Klozet & Bataryalar

Klozet & Bataryalar

DETAYI GÖR
Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

DETAYI GÖR
Parke Döşeme

Parke Döşeme

DETAYI GÖR
PVC Pencere

PVC Pencere

DETAYI GÖR
Mersin Sineklik

Mersin Sineklik

DETAYI GÖR
Su ve Elektrik Tesisatı

Su ve Elektrik Tesisatı

DETAYI GÖR
Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

DETAYI GÖR
Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

DETAYI GÖR
Turkuaz
Polisu
Alvit
Artema
Vitra
Serel
Çanakkale Seramik
Söğüt
AGT
Valtemo
Paluci