Banyo & WC Dekorasyon

Banyo- Wc dekorasyonu hizmetimizi tercih ederek, daha şık ve modern bir alan oluşturabilirsiniz. Evinizin tamamı ile estetik bir bütünlük sunacak olan banyo - wc alanlarının da profesyonel bir dokunuş ile baştan tasarlanması ve dekore edilmesi gerekebilir.

Özellikle modern bir şekilde dizayn edilmiş banyo ve wc alanlarının evinizin değerini de yükselteceğini bilmelisiniz. Bu alanlar için yaptırmayı düşündüğünüz tasarım ve dekorasyon hizmetlerimiz için mutlaka, alanında uzman ve deneyimli olan kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Birbirinden farklı dekorasyon fikirleri arasında evinize uygun olanları tercih ederek, daha trend ve şık bir yaşam alanı hazırlamanıza yardımcı olmaktayız.

Banyo Dekorasyonu

Banyo dekorasyonu hazırlarken pek çok etkeni de göz önünde bulundurmak gerekir. Özellikle nem, rutubet gibi noktalar üzerinde durarak, uzun süreli kullanım sunan ve dayanıklı malzemelerin tercih edilmesine dikkat edilmelidir. Banyo alanları genelde küçük veya orta büyülükte olabilir.

Bu açıdan bakıldığında ise, doğru adımlar ile ilerlemek ve kullanıcıların hayal ettiği bir banyo-wc alanı hazırlamak gerekmektedir. Sadece dekorasyon sırasında kullanılacak olan malzeme seçiminde değil renk ve aksesuar seçimi gibi önemli noktalar da banyonun bütünlük sağlamasına yardımcı olmaktadır. Modern banyo dekorasyonu hazırlığında mutlaka suya karşı dayanıklı ürünler tercih edilmektedir.

Duvar dekorasyonu sırasında hijyenik ve neme karşı dayanıklı özelliği olan fayanslar ya da modern duvar kağıtları ilk tercihlerimizdendir. Profesyonel banyo-wc dekorasyonu uygulamalarında mümkün olduğunca hareket alanının daha geniş bırakılmasına dikkat etmekteyiz. İşlevsel, fonksiyonel ve modern bir banyo dekorasyonu için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Banyo Yenilerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Banyo yenilerken nelere dikkat edilmeli ve banyo dekorasyonu hakkında merak edilen en önemli detayları sizler için derledik. Mevcut banyonuzu tadilat ile yenilemek istiyorsanız, sonrasında hayal kırıklığı yaşamamak için, yıllardır uzman olarak hizmet veren firmamız ile çalışabilirsiniz.

Gerek sıfır banyo tasarımı gerekse banyo tadilatı ve dekorasyonu hizmetlerimizden bütçenize uygun fiyat teklifleri ile yararlanabilirsiniz. Banyo yenilerken dikkat edilmesi gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Evin diğer bölümlerinde de olduğu gibi banyo-wc dekorasyonu yapılırken de öncelik her zaman fayans, duvar ve zeminlerdir. Özellikle banyo dekorasyonunda tercih edilecek duvar kaplamasının malzemesi ve kalitesi oldukça önemlidir. Banyonun boyutuna uygun tasarımlı ve renkteki fayanslar ile çok daha modern bir alan oluşturabilişiniz.
  • Modern banyo dekorasyonu içerisinde sadece açık renk fayans renkleri tercih edilmemektedir. Koyu tonları da kullanarak, daha sade ve gösterişli bir banyo ve wc dekorasyonu yapılabilir.
  • Banyo dekorasyonu içerisinde en önemli aşamalardan birisi de mobilya ve duş alanıdır. Duş alanınızın mutlaka duşakabin veya küvet gibi elemanlar ile belirlenmiş olmasına dikkat edilmelidir.
  • Banyo ve wc dekorasyonunda tercih edilen mobilyaların da nem ve rutubete dayanıklı olması oldukça önemidir. Ayrıca banyo dizaynı yapılırken tüm elemanların kolay temizlenebiliyor olması da önemle üzerinde durulması gereken noktalardan biridir.

Banyo-Wc Dekorasyonu ve Aydınlatma

Banyo- wc dekorasyonu ve aydınlatma ayrılmaz bir ikilidir. Aydınlatma, genel dekorasyon tarzlarının hepsinde oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Özellikle banyo ve wc gibi küçük veya orta büyüklükteki alanlarda aydınlatma elemanlarının çok daha önemli olduğunu da belirtmek gerekmektedir.
Doğru bir aydınlatma sistemi tercih edilerek, küçük banyonun daha geniş ve göz alıcı görünmesini sağlamak mümkündür. Eğer wc alanı da banyo içerisinde yer alıyor ise, yine doğru bir aydınlatma ve dizayn ile banyonuzu daha fonksiyonel ve işlevsel bir alana dönüştürebilirsiniz.

Banyonuz İçin Şahane Fikirler

Banyonuz için şahane fikirler ve hareket katacak tüyolar için doğru yerdesiniz. Alanında deneyimli ve uzman olan ekip arkadaşlarımız sayesinde, keyifle vakit geçireceğiniz ve huzur bulacağınız banyo dekorasyonu modellerine imzanızı atabilirsiniz. Banyo alanları her ne kadar evlerde geri planda bırakılıyor olsa da evin bütünlüğünü sağlayacak en önemli alanlardan biridir.

Banyo-wc dekorasyonu ve dizaynı yapılırken mutlaka evin geneline uygun bir stil benimsenmelidir. Burada en önemli nokta ise, her zaman geniş hareket alanı ile birlikte konforlu bir kullanım sunan banyolar tasarlamak olmalıdır.

Bizler de gerek ev, gerekse banyo-wc dekorasyonu söz konusu olduğunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz. Banyo dekorasyonu ve wc dizaynı için bizlerle görüşerek hayal ettiğiniz yaşam alanlarına kavuşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ
NELER YAPIYORUZ?
Asma Tavan

Asma Tavan

DETAYI GÖR
Boya & Sıva

Boya & Sıva

DETAYI GÖR
Duşakabin

Duşakabin

DETAYI GÖR
Banyo & WC Dekorasyon

Banyo & WC Dekorasyon

DETAYI GÖR
Cam Balkon

Cam Balkon

DETAYI GÖR
Fayans & Seramik

Fayans & Seramik

DETAYI GÖR
Hilton Lavabo

Hilton Lavabo

DETAYI GÖR
Klozet & Bataryalar

Klozet & Bataryalar

DETAYI GÖR
Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

Mutfak Dolabı: Mutfağınızın Kalbi

DETAYI GÖR
Parke Döşeme

Parke Döşeme

DETAYI GÖR
PVC Pencere

PVC Pencere

DETAYI GÖR
Mersin Sineklik

Mersin Sineklik

DETAYI GÖR
Su ve Elektrik Tesisatı

Su ve Elektrik Tesisatı

DETAYI GÖR
Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

Vestiyer - Dolap Dekorasyonu

DETAYI GÖR
Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

DETAYI GÖR
Turkuaz
Polisu
Alvit
Artema
Vitra
Serel
Çanakkale Seramik
Söğüt
AGT
Valtemo
Paluci